فرماندار شهرستان قرچک گفت: بنده به عنوان فرماندار و مسؤول اجرایی شهرستان با واگذاری تیم فوتسال مقاومت قرچک به‌شدت مخالف هستم و تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا تیم در شهرستان بماند.

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، بهمن خطیبی در خصوص واگذاری تیم فوتسال مقاومت قرچک اظهار داشت: این خبر را در فضای مجازی مشاهده کردم و در جریان کامل این موضوع قرار ندارم.

وی اظهار داشت: بنده به عنوان فرماندار و مسؤول اجرایی شهرستان با واگذاری تیم فوتسال مقاومت قرچک به‌شدت مخالف هستم و تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا تیم در شهرستان بماند.

خطیبی افزود: در چند روز آینده جلساتی با حضور مسوولان ارشد شهرستان برگزار خواهیم کرد تا وضعیت تیم فوتسال مقاومت قرچک را مشخص کنیم، از شهرداری و ارگان‌هایی که در سال گذشته پای کار این تیم بودند به جلسه دعوت خواهیم کرد.

 وی تصریح کرد:مشکل عمده تیم مقاومت این است که سال گذشته از بازیکن سرباز استفاده می‌کرد، ولی امسال باید به تمامی بازیکن‌ها پول پرداخت کند که این موضوع هزینه تیم داری را افزایش می‌دهد.

فرماندار قرچک در پایان گفت: از تمام ظرفیت‌های شهرستان برای حفظ تیم فوتسال مقاومت قرچک استفاده خواهیم کرد چراکه قرچک قطب فوتسال ایران است و تماشاگران قرچکی بهترین تماشاگران فوتسال در ایران هستند./فارس

دیدگاهتان را بنویسید