به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، در روز پایانی لیگ دسته اول جوانان کشور نتایج زیر بدست آمد که در پایان مرحله نهایی این مسابقات تیم های رویش فدک الزهرا مشهد و شهدای گمنام تبریز به لیگ برتر جوانان کشور صعود کردند. گفتنی است آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال از روز دوم برگزاری این 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز پایانی مرحله نهایی لیگ دسته اول امید کشور اعلام شد. گفتنی است تیم های مس سونگون و استرآباد گرگان به لیگ برتر امید کشور صعود کردند. دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۹۸: کاوش کرمان ۲ _ استرآباد گرگان ۹ مس سونگون ۸ _هیات فوتبال آران و بیدگل ۴

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز پایانی مرحله نهایی لیگ دسته اول امید کشور اعلام شد. دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۹۸: کاوش کرمان _ استرآباد گرگان/ساعت: ۱۳:۰۰ مس سونگون_هیات فوتبال آران و بیدگل/ساعت:۱۵:۰۰

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز نخست لیگ دسته اول امید فوتسال کشور اعلام شد: شنبه ۱۱ آبان ۹۸: هیات فوتبال آران و بیدگل ۲_ کاووش کرمان ۵ مس سونگون ۳ _ استرآباد گرگان ۱ * گفتنی است برنامه روز دوم مسابقات لیگ دسته اول به شرح زیر می باشد: یکشنبه ۱۲ آبان 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، دست به دست شدن کلیپی کوتاه از دیدار دو تیم غدیر اقلید و آتیه سازان شازند در لیگ برتر نوجوانان کشور بساط مصاحبه عده ای را در رسانه ها فراهم نمود که بی اطلاع از موضوع حسابی با انگشت اتهام بسوی چند نوجوان آینده دار بر اسب انتقاد تاختند 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، دور برگشت لیگ برتر امید کشور در گروه دوم به میزبانی مقاومت تهران برگزار شد. نکته جالب در برگزاری این مسابقات استفاده تیم آرش نوین قم از یک بازیکن افغانستانی بجای امیرحسین حیدری بود که مورد اعتراض تیم مقاومت تهران قرار گرفت. امیرحسین حیدری در نیم فصل اول در 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز پنجم و پایانی دور برگشت لیگ برتر امید کشور اعلام شد. در پایان مرحله مقدماتی این مسابقات تیم های گیتی پسند و سوهان محمدسیما قم از گروه نخست و شهروند ساری و استعدادهای درخشان مشهد هم از گروه دوم به جمع چهار تیم نهایی صعود کردند. گفتنی 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، زمان برگزاری دور برگشت لیگ برتر امید کشور اعلام شد. **تاریخ برگزاری مسابقات: دور برگشت : ۱۳ مهر تا ۱۷ مهر *گروه اول: میزبان دور برگشت: قم ۱- سوهان محمدسیما قم ۲-گیتی پسند اصفهان ۳-فرش آرا مشهد ۴-شهرداری رشت ۵-اهورا بهبهان *گروه دوم: میزبان دور برگشت: تهران ۱-آرش نوین 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز نخست مسابقات لیگ برتر امید کشور اعلام شد. 🗒شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ *گروه اول/اصفهان *فرش آرا مشهد ۱– سوهان محمد سیما قم ۲ *گیتی پسند اصفهان ۶– شهرداری رشت ۲ *اهورا بهبهان/استراحت *گروه دوم/ساری *مقاومت تهران ۲ _ آرش نوین قم ۰ *استعدادهای درخشان ۴_پرسپولیس خوزستان ۲ 

بیشتر بخوانید

فصل جدید لیگ برتر امیدها از فردا ۳۰ شهریور در گروه دوم و در مرحله رفت به میزبانی اصفهان شروع میشود به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، امیدهای فرش آرا که سال گذشته به خاطر تفاضل گل در رده دوم کشور قرار گرفتند،همچون سالهای گذشته در این دوره از بازی ها حضور پیدا کرده 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز نخست لیگ برتر امید کشور اعلام شد. شنبه ۳۰ شهریور ۹۸: *گروه اول/اصفهان فرش آرا مشهد – سوهان محمد سیما قم (ساعت:۱۶:۰۰) گیتی پسند اصفهان – شهرداری رشت (ساعت:۱۸:۰۰) اهورا بهبهان/استراحت *گروه دوم/ساری مقاومت تهران _ آرش نوین قم (ساعت:۱۴:۰۰) استعدادهای درخشان مشهد_پرسپولیس خوزستان (ساعت:۱۶:۰۰) شهروند ساری_طاها 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰؛ نتایج روز پایانی لیگ برتر جوانان کشور به شرح زیر اعلام شد. در پایان مسابقات استعدادهای درخشان مشهد به لطف گل زده ی بهتر قهرمان لیگ برتر جوانان شد و تیم های سن ایچ و شهرداری ساوه در جایگاههای بعدی قرار گرفتند. چهارشنبه ۹۸/۰۶/۱۳ *انصار شهرکرد ۵_ شهرداری ساوه 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز پنجم و پایانی مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر جوانان کشور به شرح زیر اعلام شد. گفتنی است با توجه به حساسیت مسابقات روز پایانی، نتایج بصورت زنده از کانال تلگرامی پایگاه اعلام خواهد شد. چهارشنبه ۹۸/۰۶/۱۳ انصار شهرکرد _ شهرداری ساوه (ساعت:۱۴:۰۰) استعدادهای درخشان مشهد _ سوهان 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز چهارم لیگ برتر فوتسال جوانان کشور اعلام شد‌. سه شنبه ۹۸/۰۶/۱۲ استعدادهای درخشان مشهد ۱_ گیتی پسند اصفهان ۳ سوهان محمدسیما قم ۳_ شهرداری ساوه ۴ سن ایچ ساوه ۲_ انصار شهرکرد ۱

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز چهارم لیگ برتر فوتسال جوانان کشور اعلام شد‌. سه شنبه ۹۸/۰۶/۱۲ استعدادهای درخشان مشهد _ گیتی پسند اصفهان (ساعت:۱۴:۰۰) سوهان محمدسیما قم _ شهرداری ساوه (ساعت:۱۶:۰۰) سن ایچ ساوه _ انصار شهرکرد (ساعت:۱۸:۰۰)

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز سوم لیگ برتر جوانان کشور به شرح زیر اعلام شد. دوشنبه ۹۸/۰۶/۱۱ سوهان محمدسیما قم ۴_ انصار شهرکرد ۱ شهرداری ساوه ۳_ گیتی پسند اصفهان ۲ سن ایچ ساوه ۱_ استعدادهای درخشان مشهد ۳

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز سوم لیگ برتر جوانان کشور به شرح زیر اعلام شد. دوشنبه ۹۸/۰۶/۱۱ سوهان محمدسیما قم _ انصار شهرکرد (ساعت:۱۴:۰۰) شهرداری ساوه _ گیتی پسند اصفهان (ساعت: ۱۶:۰۰) سن ایچ ساوه _ استعدادهای درخشان مشهد (ساعت: ۱۸:۰۰)

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز دوم مرحله نهایی لیگ برتر جوانان کشور به شرح زیر اعلام شد. یکشنبه ۹۸/۰۶/۱۰ شهرداری ساوه ۵ _ استعدادهای درخشان مشهد ۵ گیتی پسند اصفهان ۳ _ انصار شهرکرد ۲ سن ایچ ساوه ۱ _ سوهان محمدسیما قم ۱

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز دوم لیگ برتر جوانان کشور به شرح زیر اعلام شد. یکشنبه ۹۸/۰۶/۱۰ شهرداری ساوه _ استعدادهای درخشان مشهد (ساعت:۱۴:۰۰) گیتی پسند اصفهان _ انصار شهرکرد (ساعت:۱۶:۰۰) سن ایچ ساوه _ سوهان محمدسیما قم (ساعت: ۱۸:۰۰)