به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، نتایج روز پنجم لیگ دسته اول امید کشور به شرح زیر اعلام شد: گفتنی است دیدارهای گروه دوم به پایان رسید اما با توجه به بروز اتفاقی نادر در خصوص بحث مشروب خواری در خوابگاه یکی از تیم ها تا اعلام نتیجه توسط کمیته اخلاق و انضباطی وضعیت 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، در یکی از دیدارهای لیگ مناطق جوانان کشور بین تیم های نوین پیام نجف آباد و ماهان برازجان از بازیکن صغر سنی استفاده شد. به گزارش خبرنگار فوتسال۲۰۲۰ پس از اعتراض تیم نجف آباد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تشکیل جلسه داد که با توجه به اعتراف تیم برازجان مبنی 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، در یکی از دیدارهای لیگ مناطق امید کشور بین تیم های آیندگان امیدیه و پارسه الشتر از بازیکن صغرسنی استفاده شد. در این دیدار تیم پارسه الشتر با استفاده از ترفندی خاص، شخص دیگری را بجای بازیکنی بنام محمد زمردی درون دروازه قرار داد که پس از پایان بازی 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، برنامه روز چهارم لیگ دسته اول امید کشور به شرح زیر اعلام شد: سه شنبه ۹۸/۰۶/۲۹ گروه اول/آذربایجان شرقی _ تبریز صدرا شیراز _ شهدای مدافع حرم کرمانشاه (ساعت:۱۴:۰۰) اتحاد بهبهان _ سرخپوشان همدان (ساعت: ۱۶:۰۰) مس سونگون ورزقان _ گهر زمین سیرجان (ساعت:۱۸:۰۰) هیات فوتبال آران و 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، نتایج روز سوم لیگ دسته اول امید کشور به شرح زیر اعلام شد: دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۸ گروه اول/آذربایجان شرقی _ تبریز سرخپوشان همدان ۰ _ گهر زمین سیرجان ۱ اتحاد بهبهان ۳ _ هیات فوتبال آران و بیدگل ۵ مس سونگون ورزقان ۴_ شهدای حرم کرمانشاه ۰ صدرا شیراز/استراحت 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، برنامه روز سوم لیگ دسته اول امید کشور به شرح زیر اعلام شد: دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۸ گروه اول/آذربایجان شرقی _ تبریز سرخپوشان همدان_ گهر زمین سیرجان (ساعت:۱۴:۰۰) اتحاد بهبهان _ هیات فوتبال آران و بیدگل (ساعت: ۱۶:۰۰) مس سونگون ورزقان _ شهدای حرم کرمانشاه (ساعت:۱۸:۰۰) صدرا شیراز/استراحت گروه دوم/خراسان 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، نتایج روز دوم لیگ دسته اول امید کشور به شرح زیر اعلام شد: یکشنبه ۹۸/۰۶/۲۷ گروه اول/آذربایجان شرقی _ تبریز هیات فوتبال آران و بیدگل ۲ _ گهر زمین سیرجان ۱ اتحاد بهبهان ۲ _ صدرا شیراز ۶ مس سونگون ورزقان ۰ _سرخپوشان همدان ۲ شهدای مدافع حرم 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه کامل مرحله نهایی لیگ برتر جوانان کشور اعلام شد. گفتنی است این مسابقات از مورخه ۹۸/۰۶/۰۹ به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی سن ایچ ساوه برگزار می گردد. شنبه ۹۸/۰۶/۰۹ گیتی پسند اصفهان _ سوهان محمدسیما قم (ساعت: ۱۵:۰۰) انصار شهرکرد _ استعدادهای درخشان مشهد (ساعت:۱۷:۰۰) سن ایچ ساوه 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز پنجم و پایانی مسابقات لیگ مناطق امید کشور به شرح ذیل اعلام شد: جمعه ۹۸/۰۵/۲۵ *گروه اول/آذربایجان شرقی_اسکو از این گروه تیم های آپادانا تبریز و پیمان شاهرود به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا کردند. *گروه دوم_ اردبیل از این گروه تیم های وحدت اردبیل و مقاومت 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، رقابت های لیگ دسته اول امید کشور از روز شنبه در دو گروه به میزبانی شهرهای تبریز و زاوه برگزار می گردد. شنبه ۹۸/۰۵/۲۶ برنامه روز نخست این دیدارها به شرح زیر اعلام شد: گروه اول/آذربایجان شرقی _ تبریز اتحاد بهبهان _ شهدای مدافع حرم کرمانشاه (ساعت:۱۴:۰۰) گهر 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز چهارم مسابقات لیگ مناطق امید کشور به شرح ذیل اعلام شد: پنجشنبه ۹۸/۰۵/۲۴ *گروه اول/آذربایجان شرقی_اسکو با به اتمام دیدارهای این گروه تیم های آپادانا تبریز و پیمان شاهرود به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا کردند. *گروه دوم_ اردبیل پارگوم تالش ۱ (۲)_ مقاومت اردبیل(۲) ۳ شهید 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز پنجم و پایانی دور برگشت لیگ برتر جوانان به شرح زیر اعلام شد. تیم های استعدادهای درخشان مشهد، شهرداری ساوه، سن ایچ ساوه، گیتی پسند اصفهان، سوهان محمدسیما قم و انصار شهرکرد به مرحله نهایی صعود کردند. بجز گروه اول که یک تیم، سایر گروهها هر کدام 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز پنجم و پایانی دور برگشت لیگ برتر جوانان به شرح زیر اعلام شد. صعود تیم های استعدادهای درخشان مشهد، شهرداری ساوه، سن ایچ ساوه، گیتی پسند اصفهان، سوهان محمدسیما قم به مرحله نهایی مسجل شده است. با توجه به وضعیت جدول رده بندی حساس ترین دیدارها در 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز چهارم دور برگشت لیگ برتر جوانان به شرح زیر اعلام شد. سه شنبه ۹۸/۰۵/۲۲ *گروه اول/ساوه_سالن امام خمینی *اتحاد خرم آباد ۳_ فراز شاهین اصفهان ۲ *شهرداری ساوه ۱ _ آذرخش بندرعباس ۱ *استعدادهای درخشان مشهد/استراحت *گروه دوم/ساوه_سالن دانشگاه آزاد *تراکتور سازی بناب ۱– شهید سرخه ای 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز چهارم دور برگشت لیگ برتر جوانان به شرح زیر اعلام شد. سه شنبه ۹۸/۰۵/۲۲ *گروه اول/ساوه_سالن امام خمینی *اتحاد خرم آباد _ فراز شاهین اصفهان(ساعت:۱۶:۰۰) *شهرداری ساوه_ آذرخش بندرعباس (ساعت: ۱۸:۰۰) *استعدادهای درخشان مشهد/استراحت *گروه دوم/ساوه_سالن دانشگاه آزاد *تراکتور سازی بناب – شهید سرخه ای (ساعت:۱۴:۰۰) * 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، دیدارهای روز سوم لیگ برتر جوانان با جدال غول های این رده در حالی برگزار شد که دیدار تیم های استعدادهای درخشان مشهد و شهرداری ساوه و همچنین گیتی پسند اصفهان و سن ایچ ساوه برنده ای نداشت اما در دیدار سوم فقط سوهان محمدسیما قم بود که توانست 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز سوم دور برگشت لیگ برتر جوانان به شرح زیر می باشد. دوشنبه ۹۸/۰۵/۲۱ ***گروه اول/ساوه_سالن امام خمینی *فراز شاهین اصفهان _ آذرخش بندرعباس (ساعت:۱۶:۰۰) *استعدادهای درخشان مشهد _ شهرداری ساوه(ساعت: ۱۸:۰۰) *اتحاد خرم آباد/استراحت ***گروه دوم/ساوه_سالن دانشگاه آزاد *تراکتور سازی بناب – پیام قزوین (ساعت:۱۴:۰۰) * آروین 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، نتایج روز دوم دور برگشت مسابقات لیگ برتر جوانان به شرح زیر اعلام شد. یکشنبه ۹۸/۰۵/۲۰ ***گروه اول/ساوه_سالن امام خمینی *آذرخش بندرعباس . _ اتحاد خرم آباد ۳ *استعدادهای درخشان مشهد ۹_ فراز شاهین اصفهان ۲ *شهرداری ساوه/استراحت گفتنی است تیم پرواز بندرعباس به آذرخش این شهر تغییر نام 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، برنامه روز دوم دور برگشت مسابقات لیگ برتر جوانان به شرح زیر اعلام شد. یکشنبه ۹۸/۰۵/۲۰ *گروه اول/ساوه_سالن امام خمینی *آذرخش بندرعباس _ اتحاد خرم آباد (ساعت:۱۶:۰۰) *استعدادهای درخشان مشهد _ فراز شاهین اصفهان(ساعت: ۱۸:۰۰) *شهرداری ساوه/استراحت گفتنی است تیم پرواز بندرعباس به آذرخش این شهر تغییر نام داد. 

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، دور برگشت رقابت های لیگ برتر جوانان کشور در سه گروه از امروز در شهرهای مختلف کشور آغاز می شود. برنامه روز نخست این مسابقات به شرح ذیل می باشد. شنبه ۹۸/۰۵/۱۹ *گروه اول/ساوه_سالن امام خمینی *استعدادهای درخشان مشهد _ اتحاد خرم آباد (۱۶:۰۰) *شهرداری ساوه _ فراز شاهین 

بیشتر بخوانید