به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، رضا سهم دینی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان ورامین در واکنش به استعفای محمدحسن انصاریفرد بیانیه ای به شرح زیر صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

کثره اصطناعِ الَمعروفِ تزیدُ فى الُعُمرِ و تنشرُ الذکر
زیاد کارنیک انجام دادن،عمر را مى افزاید و نام را پر آوازه می سازد
حضرت علی (ع)

جناب آقاى محمد حسن انصاری فرد

رئیس سازمان لیگ فوتسال

سلام علیکم

نامه استعفاى مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ جنابعالى را مشاهده‌ نمودم و اهتمام حضرتعالی به حفظ شان و اعتبار فوتسال و جایگاه شخص رئیس سازمان فوتسال و فوتبال ساحلى به عنوان بالاترین مقام مسئول قابل درک است.

انتخاب جنابعالى که فردى کار کشته در عرصه ورزش و مدیریت ورزشی هستید باعث امید و نشاط و دلگرمى اهالی فوتسال دوست شده و همه اهالى این ورزش شاهد بودند که این انتخاب ارزشمند تاکنون نتایج بسیار مثبتى داشته است.

بى شک حضور شخصى
توانمند،متعهد و متخصص در فوتسال مایه رضایت اهالى این رشته به ویژه باشگاه ها و تیم های حرفه ای کشور خواهد بود.

تعامل حضرتعالى با باشگاه ها وحضور وجلسات مکرر با مسئولین شهرستان ها، پیگیرى رفع مشکلات و راهکارهاى بهینه وتعامل با همه رسانه ها تنها بخشی از توانمندی های والای شما در این عرصه است.

لازم به ذکر است که باشگاه فرهنگى ورزشى ستارگان دشت ورامین حمایت خود را از حضرتعالى نموده و بر این باوریم که کج سلیقگى ونظرات شخصى نباید باعث شود که آرامشى که در خانواده فوتسال حاکم است از بین رود.

امیدواریم که تصمیمات مناسب و حفظ بزرگانى همچون شما که افتخار همه ورزشکاران کشور عزیزمان هستید در جهت حفظ منافع جمعى رشته محبوب و پرهیجان فوتسال کشور رقم بخورد.
ان شاءالله
ومن الله التوفیق

دیدگاهتان را بنویسید