صانعی: دو برابر بازیکنان حسرت خوردم/چند بازیکن تیم فوتسال المپیک را آماده باش نگه داشته ایم.

به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال ۲۰۲۰، علی صانعی درباره اعلام لیست نهایی تیم فوتسال جوانان ایران برای حضور در المپیک آرژانتین، گفت: لیست قطعی و نهایی ما روز دوشنبه مشخص خواهد شد. به احتمال ۹۹ درصد همین بازیکنانی که در لیست اعلام شده اند مسافر آرژانتین می شوند. تعدادی از بازیکنان ما دانش آموز بوده اند و در حال حاضر دانشجو شده اند. بعضی ها هم مدرسه خود را عوض کرده اند. برای همین به سازمان نظام وظیفه نامه زده ایم تا وضعیت‌شان قطعی شود.

وی افزود: به همین خاطر تعداد دیگری از بازیکنان را در لیست آماده باش نگه داشته ایم که اگر یک درصد مجبور به تغییر لیست بودیم، به مشکل نخوریم.

سرمربی تیم فوتسال جوانان ایران درباره شرایط این تیم خاطرنشان کرد: تمرینات منظمی را انجام داده ایم. بحث بازی تدارکاتی و تجربه بود که آن هم پله پله جلو آمدیم. تمام کارشناسان پیش بینی می کنند برزیل، آرژانتین، ایران و روسیه در نیمه نهایی باشند. با این حال در گروه ما برزیل تیم اول آمریکای جنوبی و روسیه تیم اول اروپا قرار دارند. خودمان هم تیم اول آسیا هستیم و صد درصد گروهمان سخت است.

صانعی درباره احتمال برگزاری بازی تدارکاتی در آرژانتین گفت: باید ببینیم وضعیت‌مان آنجا چطور است. اگر بازیکنان خسته باشند یا نفرات مصدوم داشته باشیم بازی نمی کنیم. قول صد درصد برای بازی تدارکاتی نداده ایم. اول شرایط را می سنجیم و بعد تصمیم می گیریم.

وی در پایان تاکید کرد: می خواهم در انتها از تلاش تمام بازیکنانی که در این مدت در اردو بودند تشکر کنم. تمام نفرات سخت کوش بودند و متاسفم که نتوانستیم ۱۴ بازیکن با خودمان ببریم. فاصله بازیکنان ما با هم بسیار کم و انتخاب آنها سخت بود. شاید من دو برابر بازیکنان حسرت خوردم که نتوانستیم به جای ۱۰ بازیکن، ۱۴ نفر را ببریم.
منبع:مهر