به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، محسن حسن زاده سرمربی سوهان محمدسیما قم در گفت وگو با خبرنگار فوتسال۲۰۲۰ در رابطه با دیدار نیمه تمام تیمش برابر تیم ملی حفاری اهواز اظهار داشت: بازی، بازیِ زیبایی بود و هر دو تیم یک بازیِ فنی را از خود به نمایش گذاشتند و تقریباً بازی، پایاپای بود ولی روی یکی دو صحنه عده ای معدود که نمیتوان گفت طرفداران حفاری بودند اعتراض داشتند.

حسن زاده خاطرنشان کرد: من یکسال خوب را در اهوازسپری کردم و میدانم که این تیم طرفداران فهیم و پرشوری را دارد که حامی تیمشان هستند و قطعاً روی همین شناخت میگویم که آن تعداد معدود را تماشاگرنما تلقی کنیم درست تر است، این افراد بازی را از شرایط خوب خارج کردند و شرایطی ایجاد کردند که زیبنده ی فوتسال ما نیست و نه تنها این حرکات به فوتسال ما کمک نمیکند بلکه به فوتسال ما لطمه هم میزند و زمانیکه یک دیدار میتواند زیباتر و بهتر برگزار شود و به لحاظ فنی چیزی کم ندارد و هر دو تیم فوتسال فنی و خوبی را ارائه انجام می دهند این کارها زیبنده ی فوتسال ما نیست. همین مسائل باعث شد تا بازی با تشخیص داور نیمه تمام بماند که قصد حمایت از ایشان را ندارم اما اتفاقاتی افتاد که شاید میتوان گفت اداره و ادامه ی بازی در آن‌شرایط سخت بود و شاید از نظر ایشان (البته بهتر است از خودشان سئوال شود) به لحاظ روانی و امنیتی شرایط برگزاری و ادامه بازی وجود نداشت چنانچه در آخر هم اقدام به پرتاب بطری به داخل زمین کردند و در نهایت داور تصمیم به توقف بازی گرفت.

وی تصریح کرد: وقتی هواداران برای تماشای یک بازی زیبا آمدند به دلیل بی اخلاقی یک عده انگشت شمار از این حق محروم شدند که امیدوارم تدابیری اندیشیده شود تا جلوی اینگونه مسائل گرفته شود چرا که در این دیدار همان عده ی معدود با رفتار غیر منطقی و غیر حرفه ای باعث شدند تا تیم ملی حفاری متضرر شود و این مسائل باعث لطمه زدن به تیم ملی حفاری میشود.

سرمربی سوهان محمدسیما افزود: بازیکنان ما خیلی منظم و بدون حاشیه به نظرات داوران و ناظر بازی تمکین کردند و بدون هیچگونه اعتراضی به خواسته های آنها عمل کردند و حتی در صحنه ای که داور پنالتی که روی بازیکن ما انجام شد را ندید یا متوجه نشد اما ما هیچگونه اعتراضی نداشتیم و فکر میکنم به سهم خودمان چه شخص خودم وچه بازیکنان تیمم با اعتراض نکردن به داور کمک کردیم.

حسن زاده در پاسخ به این سئوال که آیا از تیم مس سونگون پیشنهاد داشتید؟ چنین گفت: اگر صادقانه بخواهم پاسخ دهم بله آقای نجفی که از حسن اعتمادشان و حسن نیتشان به من تشکر میکنم به بنده پیشنهاد دعوت به همکاری دادند و بعد از پیشنهادی که جناب آقای کافی به من در گذشته داده بودند این بار نیز از طرف اقای نجفی دعوت به همکاری شدم که مذاکراتی را با هم داشتیم اما شرایط به گونه ای شد که شرایط لازم ایجاد نشد تا در خدمت تیم مس باشیم که برای این تیم با حضور سرمربی جدیدشان آرزوی موفقیت میکنم.

حسن زاده در خاتمه افزود: دو بازی تا پایان نیم فصل اول داریم که یکی از این دیدارها بازیِ خانگی است و خدا را شکر بازیکنانمان شرایط روحی خوبی دارند انشالله با سه امتیازی که کمیته انضباطی امتیاز در دیدار با حفاری به ما می دهد شرایط مان بهتر می شود. از هوادارن تیم مان درخواست میکنم که در بازی خانگی تیم که آخرین بازی نیم فصل اول است تیممان را حمایت کنند چرا که شرایط خوبی در جدول داریم و اگر انشالله این روند ادامه داشته باشد نیم فصل دوم شرایط بهتری خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید