به گزارش پایگاه جامع خبری فوتسال۲۰۲۰، علی افضل سرمربی تیم مس سونگون در گفت و گو با خبرنگار فوتسال۲۰۲۰ پس از پیروزی پر گل ۷ بر ۲ تیمش برابر مقاومت شهرداری کرج اظهار داشت: هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند و بازیکنان مقاومت هم کارهای تاکتیکی را بخوبی اجرا میکردند پس از نتیجه ی بدی که هفته ی گذشته کسب کردیم این نتیجه، نتیجه ی خیلی خوبی بود که کسب کردیم.

وی تصریح کرد: متاسفانه تیم ما از زوایای مختلف خیلی تحت فشار بود و به این برد نیاز داشتیم. درست است که به قهرمان نیم فصل کاپ نمی دهند و بقولی به هیچ دردی نمیخورد اما از لحاظ روحی و روانی کمک زیادی به تیم مان خواهد کرد و از همین حالا تمام تلاش خود را برای بهترین بودن خواهیم نمود.

افضل خاطرنشان کرد: خدا را شاکرم با وجودی که امروز هم از نظر نفراتی کم بودیم با تلاش بازیکنان و بازی خوب آنان توانستیم از موقعیتهای به دست آمده استفاده کنیم و تعداد گلهایمان را افزایش دهیم.

سرمربی مس سونگون افزود: من توقع دارم که تیم مس خیلی بهتر از اینها شود و تلاش خواهیم کرد و قطعاً بهتر از این هم خواهد شد.

افضل در پایان نسبت به اخراج ابوالقاسم عروجی واکنش نشان داد و گفت: متاسفانه در یک صحنه داور کمی نامهربانی کرد و عروجی را با کارت زرد دوم جریمه کرد خطایی نبود که به عمد بازیکن حریف را زده باشد پای ایشان به بازیکن حریف برخورد کرد که متاسفانه با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. درست است که آقای بیاتی خیلی خوب قضاوت و مدیریت کردند اما آن یکی داور عزیز میتوانست بهتر سوت بزند و مدیریت بهتری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید